Доставка і оплата

Все, що потрібно знати про доставку кімоно

Доставка совершается Новой Почтой.

Майстер Бий Круши Перемагай сан уже не такий юний, щоб займатися доставкою на своїх двох, тож команда KINTAYO™ вирішила допомогти йому, домовившись із Новою Поштою, отже, для тебе є цілих 3 способи отримати своє кімоно для дзюдо!

kintayo™

powered by victory!

np

Кімоно поштою

Кімоно з доставкою додому

Передача від майстра

  • Кімоно поштою - перший і найпопулярніший спосіб! Доставка здійснюється до найближчого відділення Нової Пошти. Тобі залишається тільки вийти і забрати посилку, як прийде повідомлення на твій телефон. Також, ти можеш відстежити посилку на сайті Нової пошти.
  • Кімоно з доставкою додому - найледачіший і в той же час найзручніший спосіб отримати кімоно, не виходячи з квартири. Кур'єр Нової Пошти залишить посилку прямо до твоїх дверей!
  • Передача від майстра - найтепліший, милий і приємний спосіб забрати своє кімоно для дзюдо, це забрати його особисто! Самовивіз за адресою: Дніпро, бульвар Кобзаря, 4.

Якщо Ви хочете отримати кімоно для дзюдо або іншого єдиноборства якнайшвидше, то краще оформити замовлення до 16:00, тому що після 16:00 відправлення буде здійснено наступного дня!

Що потрібно знати про способи оплати?

kintayo™

powered by victory!

np

100% передоплата або безготівковий розрахунок

Післяплата на Новій пошті

Ну, тут усе ще простіше. Є два варіанти оплати

  • 100% передоплата готівкою (на картку) або безготівковий розрахунок (р/р ФОП);
  • Післяплата на Новій Пошті (при цьому варіанті ціна буде трохи дорожчою через додаткові послуги Нової пошти).

Щоб на душі було спокійно, панував мир і гармонія, поспішаємо порадувати всіх, хто хвилюється! Оплата на сайті можлива одразу на розрахунковий рахунок ФОП. Тому тобі не варто переживати про те, куди і кому здійснено оплату. Так, і в цьому випадку, тобі не потрібно переплачувати за накладений платіж Новою поштою.

На цьому, мабуть, усе! Спасибі, що прочитав текст і одразу отримав відповіді на питання, пов'язані з оплатою і доставкою! Обирай! Купуй! Перемагай!

З низьким поклоном, твоя команда KINTAYO™