Про нас

Про Kintayo

''Весна, цвіте вишня.
Перші змагання виграні. Біле кімоно KINTAYO™ на юному дзюдоїсті грається з променями сонця. Чемпіон робить уклін. Тренер задоволений. Ця перемога заслужена''.

Ми б хотіли, щоб наша історія починалася з епічного бою неподалік квітучої сакури, яка починала цвісти! Але, легенда KINTAYO™ розпочалася поруч із прекрасною українською вишнею, вже в далекому 2016 році... Ми пройшли довгий шлях, але розуміємо, що це тільки початок! І ми впевнені, що наша команда буде розвиватися разом з тобою і твоєю родиною!

kintayo™

powered by victory!

np

ТО ХТО Ж МИ ТАКІ?

TM KINTAYO - це український бренд спортивної форми для занять єдиноборствами (дзюдо, айкідо, джиу джитсу, бойового хортингу або рукопашного бою), який пропонує виключно продукцію власного пошиття! Потужності виробництва розташовані в Пакистані.

Наша дружна команда пропонує тобі якісне кімоно для дзюдо та інших єдиноборств за вигідною ціною, адже цінники ставимо МИ, без посередників. Ми раді запропонувати різні ціни залежно від твоїх цілей або бажань!

Що відрізняє нас від ''інших''?

Ми вважаємо, що головною нашою відмінністю є наша продукція. Що в ній такого? У кожному міліметрі кімоно KINTAYO™, окрім нашої любові, містяться частинки стародавнього духу великого майстра дзюдо Бей-Круші-Побеждай-сана, які передають додатковий буст на змаганнях і тренувальних спарингах!

Окей, а можна конкретніше, адже частинки духу оцінити не можна через монітор... - скаже скептик, який ще не встиг замовити в нас.

Пффф, ну звісно, можна і треба! Для твоєї ж зручності розділили все важливе по пунктах - відповість наш менеджер йому.

kintayo™

powered by victory!

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ НАШОГО МАГАЗИНУ

np

Виготовлено з натуральної бавовни

Для різних вікових груп і рангів

Власне виробництво

Форма для тренувань та змагань

  • Власне виробництво - це ти вже чув, АЛЕ цей пункт дуже важливий, адже робить пропоновані нами кімоно для дзюдо та інших єдиноборств на 100% унікальним мерчем!
  • Для різних вікових груп і рангів – одяг шили так, щоб ти міг узяти його, будучи батьком для свого обдарування, у якого з'явилося бажання займатися боротьбою, або ж сам є справжнім майстром і шукаєш кімоно для себе.
  • Виготовлене з натуральної бавовни - міцне та довговічне, розраховане на сильні кидки та захоплення з боку противника.
  • Ідеально підійде тобі як для тренувань, так і для змагань - комплект зі штанів і куртки сидітиме комфортно, не перекручуватиметься і жодним чином не заважатиме. Наше кімоно відмінно сідає по фігурі і забезпечує свободу дій і пересувань під час будь-якого спарингу.

Якість форми?

До складу дитячого кімоно і кімоно для дорослого входить бавовна, 70%. Що це означає? Крім гарної якості тканини, високої надійності та міцності, бавовна приємна на тілі й не викликає жодного дискомфорту навіть у діток і їхньої ніжної шкіри.

Оскільки ми працюємо безпосередньо з виробником у Пакистані, у нас є реальна можливість відстежувати якість і щільність тканини, моніторити процеси пошиття кімоно.

Чому наша форма заряджена перемогою?

KINTAYO™ powered by victory - наше гасло... Так, саме кімоно не завоює перемогу... Її ти маєш здобути сам! Кімоно дасть тобі впевненість у тому, що ти можеш перемогти!

Чому така низька ціна? У чому підступ?

Знову-таки, щоб зробити ціну на кімоно прийнятною, ми не знижували якість продукції. ... Ціна доступна, тому що ми зробили її такою, позбувшись думок роботи з посередниками. Підступу тут немає :). Дух великого майстра дзюдо Бей-Круші-Побеждай-сан стежить за нами! Вибирай! Купуй! Перемагай!

З низьким поклоном, твоя команда KINTAYO™