Оптові покупці

kintayo™

powered by victory!

np
np

Спеціальні пропозиції для оптових покупців

Дорогі тренери секцій єдиноборств і батьківські комітети, шановні представники спортклубів, ДЮСШ, обласних федерацій єдиноборств і всі ті, хто шукає, де замовити кімоно оптом, ця інформація створена спеціально для вас!

Команда KINTAYO™ дуже зацікавлена у співпраці з вами і хоче запропонувати особливу пропозицію! При купівлі партії кімоно (дзюдо, айкідо, джиу джитсу, бойового хортингу або рукопашки) Ви отримаєте:

kintayo™

powered by victory!

np

Кімоно з символікою спортклубу!

Оптом дешевше! Особливі ціни для оптовиків!

np

Доставка безкоштовно для оптових замовлень!

  • Знижену ціну на кімоно - оптом дешевше! Що більша кількість кімоно, то нижча оптова ціна на партію (ціну уточнювати в оператора, оскільки вона безпосередньо залежить від вашого замовлення);
  • Можливість замовити кімоно з індивідуальною символікою спортклубу. Це підвищить статус самого спортклубу, і спортсмени разом із тренерами відчуватимуть гордість, лояльність і любов, відчуваючи Вашу турботу;
  • Доставка безкоштовно! Для оптових замовників доставка буде оплачена за наш рахунок..

Важливо! Оптове замовлення починається при купівлі кімоно від 10 шт! Враховуйте це при складанні замовлення!

Хочете купити кімоно оптом, але думаєте чи вигідно це? Зателефонуйте нашому менеджеру або залиште замовлення на сайті, і ми зробимо індивідуальний розрахунок для Вас! Вибирай! Купуй! Перемагай!

З низьким поклоном, твоя команда KINTAYO™